Poster Session Winners Archive

FY 2019

  • First Place: Nathan Berg
  • Second Place: Cory Wilson, Ayesha Kahn
  • Third Place:  Junsuk Ko, George Edwards III, Unekwu Yakubu, Ileana Corsi

FY 2018

  • First Place: Junsok Ko
  • Second Place: Ayesha Khan, Naomi Bier
  • Third Place:  Minseon Kim, Servando Hernandez Vargas, Rajan Dasgupta, Kelsey Maxwell

FY 2017

  • First Place: Matthew Howe
  • Second Place: Caitlin Nurik, Tanya Baldwin
  • Third Place:  Randi Fitzgibbon, Christopher Evans, Leandra Mangieri, Anthony Patrizz

FY 2016

  • First Place: Jaeil Han
  • Second Place: Matthew Howe, Curtis Neveu
  • Third Place: Kelsey Maxwell, Katie McCallum, Jillian Losh

FY 2015

  • First Place: Malik Raynor, Nicholas Parchim
  • Second Place: Max Odem, Leandra Mangieri
  • Third Place:  Jaeil Han, Monica Gireud, Katie McCallum, Ariana Andrei, Veronica Rowlett

FY 2014

  • First Place: Nabila Boukelmoune
  • Second Place: Chieh Tseng, Cihan Kadipasaoglu
  • Third Place: Harrison Hocker, Randi Stewart, Natalie Sirisaengtaksin, Nadeeka Dias

  FY 2013

  • First Place: Jacob Verghese
  • Second Place: Ana Klauer, Mesias Pedroza
  • Third Place: Kedryn Baskin, Bryan Hansen, Audrey Nath, Kimberly Busiek

FY 2012

  • First Place: Jacob Verghese
  • Second Place: Ana Klauer, Mesias Pedroza
  • Third Place: Kedryn Baskin, Bryan Hansen, Audrey Nath, Kimberly Busiek

FY 2011

  • First Place: Jacob Verghese
  • Second Place: Ana Klauer, Mesias Pedroza
  • Third Place: Kedryn Baskin, Bryan Hansen, Audrey Nath, Kimberly Busiek

FY 2010

  • First Place: Yanyu Wang
  • Second Place: Yang Zhou, Bryan Hansen
  • Third Place: Sarah Alwin, Jonathan Berrout, Anu Rambhadran, Kerry Welsh

FY 2009

  • First Place: Nancy Nabilsi
  • Second Place: Daniel Schneider, Matthew Swulius
  • Third Place: Daneen Schaeffer, Wade Kothmann, Ranjana Arora, Sharon Way

FY 2008

  • First Place: Sharon Way
  • Second Place: Patrick Gibney, Andrea La Font
  • Third Place: Christina Papke, Christopher Singh, Nancy Nibilsi, Wade Kothmann

FY 2007

  • First Place: Sharon Way
  • Second Place: Wade Kothmann, Feng Pan
  • Third Place: Kimberly Mankiewicz, Leslie Piggott, Hanyin Chen, Christopher Wilson

FY 2006

  • First Place: Jing Zhao
  • Second Place: Amir Mohsensin, Cana Ross
  • Third Place: Ashley Jagar, Lisa Vincent, April Abbott, Janci Chunn

FY 2005

  • First Place: Reagan Hunt
  • Second Place: Auinash Kalsotra, April Hebert
  • Third Place: Xuefeng Su, Freddy Reyes, Tera Guidry, Christopher Wilson